Дом 18 ВКонтакте
Дом 18 на Одноклассниках

Як обрати і забронювати готель в Європі

text_19_1Обираючи готель в одному з міст Західної Європи слід зважати на деякі важливі моменти, які не лише додадуть зручності до вашої подорожі, а й допоможуть значно заощадити ваш час та гроші. Бронювати готель в Донецьку і в будь-якому великому місті Європи не одне й те саме, давайте спробуємо з’ясувати чому. А також дамо декілька корисних порад.

Для зручності бронювання готелю радимо скористатися онлайн-системою резервування. Ми не будемо нав’язувати вам якусь конкретну систему, ви можете самостійно обрати найбільш зручну для вас, скориставшись відгуками в Інтернеті.

Зазначимо лише, що резервування проживання таким чином дасть вам змогу не лише обрати найбільш зручний готель за розташуванням, а й, в деяких випадках, заощадити. Справа в тому, що вартість проживання, оголошена в системах резервування може бути навіть дешевше, ніж безпосередньо в готелях. Це пов’язано з великою конкуренцією.

Тепер, про головне. Як обрати готель за розташуванням. Багато хто вважає, що номери в готелях, які розташовані ближче до центру міста в Європі коштують набагато дорожче. Це далеко не завжди так. Наприклад, одномісний номер в готелі в центрі Мюнхену може коштувати 35-40 євро.

Але, чи завжди доречно обирати житло ближче до центральної частини міста? Якщо мета вашої подорожі пов’язана з туризмом – то розташування готелю в історичній частині міста допоможе заощадити час, бо не буде необхідності тратити його на переміщення громадським транспортом.text_19_2

Якщо ж, ви приїхали по-справах, доречніше буду поселитися ближче до офісу компанії бізнес-партнерів, тим більше, якщо ваша подорож триватиме декілька днів, або тижнів. У тому випадку, коли ви приїхали на день-два, і ваш літак прибуває/відлітає вночі – радимо селитися ближче до аеропорту.

Така порада пов’язана з тим, що в багатьох містах Європи громадський транспорт вночі не працює, а тарифи таксі у цей період доби можуть боляче вдарити по кишені. В такій ситуації іноді вигідніше переночувати в готелі, що знаходиться в аеропорту, а вже вранці вирушати на пошук більш зручного місце розташування.

Адміністрація готелю «Дом 18» бажає вам гарного відпочинку і нагадує, що ви завжди можете забронювати наш готель в Донецьку за демократичною ціною.

 
| Главная | Галерея | Цены на услуги | Забронировать номер | Новости и акции | Контакты |


Заказать сайт Киев