Дом 18 ВКонтакте
Дом 18 на Одноклассниках


Готель в Донецьку - якісний відпочинок за розумною ціною

Готель в ДонецькуМісто Донецьк відвідує чимало людей. Хтось приїжджає просто подивитись місто, хтось подивитись спортивне змагання, а хтось їде сюди у відрядження. В будь якому випадку гості міста повинні обрати готель в Донецьку або кімнату для проживання. Але окрім комфорту багатьох хвилює ще питання вартості проживання.

В більшості випадків, недорогі номера можна знайти лише на віддалені від центра міста, та це не завжди зручно для людей у відрядженні, та тих, хто цінує свій час і не готовий витрачати декілька годин на день для того, щоб дістатися центру міста вранці та повернутися до готелю після закінчення робочого дня.

Доступна ціна

Як же бути тим, хто цінує якісний та зручний відпочинок, але не в змозі платити за це зайві гроші? Саме для таких людей відчиняє свої двері Готель «Дом 18»! Недорогі, але якісні умови проживання в одному кроці від культурного та історичного центру міста. Просторі та чистенькі номера, обслуговування на високому рівні, комфортні умови ­­- це все, що необхідно для спокійного відпочинку. 

Економ готель в Донецьку

Зручне розташування

Розташування нашого готелю в Донецьку дуже зручне. В цьому ви маєте нагоду переконатися на такому прикладі: до вул. Артема – лише 0,5 км, до площі Леніна – 1,2 км, до ТРК «Грін Плаза» - 0,5 км, до ЦУМа – 0,8 км. Тому неважливо, чи ви приїхали у справах, чи вам цікаво побачити пам’ятні місця шахтарської столиці – проживання в  готелі «Дом 18» буде найзручнішим і найдешевшим із будь-яких інших варіантів.

Якісні послуги

До того ж  якість наших послуг не гірше, ніж у найдорожчих готелях Донецька. В затишних номерах є безкоштовний Wi-Fi, цифрове телебачення, холодильник та всі необхідні засоби гігієни. Крім цього, для тих, хто приїхав на власному авто, наш готель пропонує парковку, місце на якій ви зможете зарезервувати вже під час бронювання номера.

 
| Главная | Галерея | Цены на услуги | Забронировать номер | Новости и акции | Контакты |


Заказать сайт Киев